Sideboard

798004

SIDEBOARD, 1900-talets mitt, etikettmärkt Ljusne-Woxa Aktiebolag, 4 lådor samt skjutdörrar med senare bakomliggande hylla i glas samt spegel i botten, fanér teak, svartlackerade ben, höjd ca 68 samt 191x44 cm

Kompletterad, bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 14

Sideboard

Budhistorik (53 bud)
6114415
9 800
6114407
9 600
6114407
9 000
6114413
8 800
6114407
8 600

Slutpris SEK:
9 800
1 007 EUR, 1 148 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.