Lasse Åberg

Föregående | Översikt | Nästa

797999

LASSE ÅBERG (född 1940): Motiv med fladdermöss, signerad samt numrerad 65/175, ca 42x58 cm

Fack 14

797999 - Lasse Åberg
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Lasse Åberg

Budhistorik (3 bud)

6106661
6105449
6104095

3 timmar 4 minuter kvar
Avslutas 2020-08-04
11:09   (12:09 )
AKTUELLT BUD SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.