Kjell Erik Killi Olsen tusch

797982

KJELL ERIK KILLI OLSEN, signerad och daterad K.E.K.O 1983 New York, tusch, bildmått ca 59x44 cm

En mindre fläck

Fack 18

Kjell Erik Killi Olsen tusch

Budhistorik (10 bud)
6125167
6125152
6125148
750
6121284
700
6121236
650

Slutpris SEK:
153 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.