Max Walter Svanberg litografi

797972

MAX WALTER SVANBERG (1912-1994) Ansikte och med blad, signerad och daterad 56 samt numrerad 70/250, ca 49x39 cm

Rum 2

Max Walter Svanberg litografi

Budhistorik (4 bud)

6126564
900
6126436
850
6114613
550
6114612

Slutpris SEK:
900
93 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.