Lennart Sand litografi

797971

LENNART SAND (född 1946): (2) Fågel i vinterskrud samt motiv med utter, signerade, daterade -87 och numrerade, 144/190 samt 179/190, färglitografi, bildmått ca 34x50 cm

Ej examinerade ur ram

Fack 24

Lennart Sand litografi

Budhistorik (1 bud)

6126818
2020-08-09 14:36:12

2020-08-09 kl 14:42
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.