Soffa

797941

SOFFA, tidigt 1900-tal, blandstil, stome i i valnöt med skuren dekor, stoppad och med textil klädsel, sitthöjd ca 40, längd 170 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Soffor

Rum 1

Soffa

Budhistorik (1 bud)

6115245
2020-08-04 16:27:57

2020-08-04 kl 21:16
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.