Sängbord

797940

SÄNGBORD (2) 1 par, 1900/2000-tal, stomme i trä och laminat, vitlackerade, handtag i mässing, höjd ca 47 samt 50x42 cm

Smärre slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Sängbord

Budhistorik (23 bud)
6114795
1 600
6114788
6114790
1 400
6114788
1 300
6114787

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.