Soffbord

797938

SOFFBORD, 1900-talets mitt, brickmärkt Triva, NK, teak, höjd ca 58 samt 120x55 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Soffbord

Budhistorik (3 bud)

6113302
450
6108465
6104080

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.