Kista men benställning

797934

KISTA, 1800-tal, med senare benställning, betsad furu, detaljer i smide, höjd ca 73 samt 101x32 cm

Kompletterad, bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 3

Kista men benställning

Budhistorik (6 bud)
6113904
600
6113270
550
6112909
500
6105474
450
6112906

Slutpris SEK:
600
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.