Skåp

797926

SKÅP, 1930/40-tal, tvådelat, nedre del med hylla samt lådor, övre med hyllplan, bemålat och bronserat, övre delen invändigt klätt med rött tyg, nyckel finns, höjd ca 182 samt 100x31 cm

Hål upptaget i bakstycket på undre delen, renoverat och kompletterat, bruks och åldersrelaterat slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Skåp

Budhistorik (27 bud)
6116108
8 200
6116128
8 000
6116108
7 600
6116127
7 400
6116108
7 200

Slutpris SEK:
8 200
843 EUR, 960 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.