Stolar

Föregående | Översikt | Nästa

797922

STOLAR (6) jugend, tidigt 1900-tal, skuren dekor på ryggen, betsad ek, sitthöjd ca 47 cm

Några mindre hål i klädseln, bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Stolar

Hylla 7

797922 - Stolar
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Stolar

Budhistorik (11 bud)
6110526
6109692
1 400
6105771
1 300
6109691
1 300
6105771

12 timmar 39 minuter kvar
Avslutas 2020-08-04
19:26   (20:26 )
AKTUELLT BUD SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.