Oidentifierad konstnär oljemålning

797920

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Insjöstrand, signerad A Berg samt daterad 1893, olja på duk, ca 34x53 cm

Smärre krackelyr, ramen lös i fogarna

Konst, Äldre måleri

Fack 51

Budhistorik (10 bud)
6114902
700
6114839
650
6114898
600
6114839
550
6105826
500

Slutpris SEK:
700
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.