Antonio de Felipe

797906

ANTONIO DE FELIPE f.1965 (Spanien): "Audrey con Gato", serigrafi, signerad och numrerad 24/25, 71x71 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Antonio de Felipe

Budhistorik (13 bud)
6115544
6115511
6115490
1 800
6107955
1 700
6107758
1 600

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.