Majolika fotogenlampa

797883

FOTOGENLAMPA, tidigt 1900-tal jugend, majolika, förgylld dekor, justerbar höjd

Bruksspår, ej funktionstestad

Belysning, Taklampor

Drottninggatan 36, Malmö

Majolika fotogenlampa

Budhistorik (1 bud)

6105694
2020-07-31 05:18:42
500

2020-08-05 kl 12:28
Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.