Trädgårdsmöblemang 5 dlr

797875

TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, 4 st stolar samt ett bord, Bröderna Nilsson Åsljunga, vitlackerad stomme av metall, sitthöjd cirka 39 cm, bordets mått 120x70 cm

Rostskador, bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Trädgårdsmöblemang 5 dlr

Budhistorik (14 bud)
6117327
6117326
6117325
6117324
950
6117323
900

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.