Serveringsvagn

797868

SERVERINGSVAGN, 2000-tal, brickmärkt "Colibri", lackerad metall och trä, höjd ca 90 samt 90x50 cm

Minimalt slitage

Möbler, Övriga möbler, Diverse

Hylla 6

Serveringsvagn

Budhistorik (6 bud)
6114279
700
6113941
650
6113532
600
6112201
550
6106243
500

Slutpris SEK:
700
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.