David Larsson seriegrafi

797809

DAVID LARSSON (född 1968): "Abstract 4", signerad David Larsson och numrerad 200/250, serigrafi, 70x70 cm

Ej examinerad

Fack 46

David Larsson seriegrafi

Budhistorik (6 bud)
6114345
6111433
6109477
6107913
700
6107860
550

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.