Sam Arsenius akvarell

797768

SAM ARSENIUS, (1857-1912): Förspända hästar, signerad samt daterad 1884, ca 10x13,5 cm

Konst, Äldre måleri

Sam Arsenius akvarell

Budhistorik (2 bud)

6111251
6105796

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.