Albert Engström efter affisch

797759

ALBERT ENGSTRÖM, efter, affisch, Propaganda Centralen N.E.J, Göteborg, "Nej! Kräftor kräva dessa drycker", litografiskt tryck, bildmått 53x39 cm

Lagade revor, veck, slitage

Konst, Grafik, Diverse

Fack 16

Albert Engström efter affisch

Budhistorik (13 bud)
6115579
6115366
6114884
1 300
6114354
750
6114169
700

Slutpris SEK:
308 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.