Sybord

797751

SYBORD, 1900-talets mitt, uppfällbara med lukcor med underliggande lådor och fack, bärbart med handtag, betsad teak, höjd ca 64 samt 50x32 cm

Smärre bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Övriga möbler, Diverse

Rum 8

Sybord

Budhistorik (12 bud)
6114161
900
6115163
850
6114161
6110988
750
6114160
750

Slutpris SEK:
900
93 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.