Skåp

797745

SKÅP, 1770/80-tal, tvådelat, undre delen med 4 lådor, övre med luckor med 2 bakomliggande hyllor samt skyddhylla och 4 små lådor, handtrag och nyckelplåtar i brons, furu, 2 nycklar till övre och undre delen finns, höjd ca 211, djup 45 cm

Torrsprickor, bruks och åldersrelaterat slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Skåp

Budhistorik (36 bud)
6115616
14 500
6115615
14 000
6115612
13 500
6115611
13 000
6115609
12 500

Slutpris SEK:
14 500
1 491 EUR, 1 698 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.