Byrå

Föregående | Översikt | Nästa

797740

BYRÅ, barockstil, 1800-talets slut, 3 lådor, dekorativa handtag och nyckelplåtar i mässing, fanér i valnöt och rot, nyckel finns, höjd ca 90 samt 106x61 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

797740 - Byrå
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Byrå

Budhistorik (13 bud)
6113349
6113348
1 400
6113347
1 300
6113346
6109154

14 timmar 17 minuter kvar
Avslutas 2020-08-04
21:08   (22:08 )
AKTUELLT BUD SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.