Lars Boethius oljemålning

797728

LARS BOETHIUS (1903-1968): Landskap, signerad samt daterad 65, olja på pannå, ca 23x32 cm

Ingår i temaauktionen "Med inspiration från Österlen"

Fack 39

Lars Boethius oljemålning

Budhistorik (1 bud)

6110729
2020-08-02 17:27:46

2020-08-07 kl 12:28
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.