Lars Boethius oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

797728

LARS BOETHIUS (1903-1968): Landskap, signerad samt daterad 65, olja på pannå, ca 23x32 cm

Ingår i temaauktionen "Med inspiration från Österlen"

Fack 39

797728 - Lars Boethius oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Lars Boethius oljemålning

Budhistorik (1 bud)

6110729
2020-08-02 17:27:46

3 dagar kvar
Avslutas 2020-08-07
12:28   (13:28 )
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.