Byarums Bruk Blomsterkruka No. 4

797725

BYARUMS BRUK, "Blomsterkruka No. 4", trädgårdsurna, monogramsignerad samt numrerad BJ 805, daterad 2005,
sandgjuten aluminium, höjd ca 57, diamater 55 cm

Ingår i temaauktionen "Med inspiration från Österlen"

Bruksslitage

Diverse, Trädgård

Budhistorik (24 bud)
6122543
5 000
6123344
5 000
6122543
4 800
6122787
4 600
6122543
4 400

Slutpris SEK:
5 000
514 EUR, 586 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.