Blombord med spaljé

797724

BLOMSTERBORD, med spaljé, rotting med bordsskiva i glas, 1900-talets andra hälft, höjd 40-145, 78x30 cm

Ingår i temaauktionen "Med inspiration från Österlen"

Smärre bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Övriga möbler

Hylla 4

Blombord med spaljé

Budhistorik (10 bud)
6121374
6114275
850
6112098
6112097
700
6112096
650

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.