Bokhylla

797710

BOKHYLLA, 1900-talets mitt, 2 flyttbara hyllplan, fanér i björk, höjd ca 70 samt 100x25 cm

Mindre fanérskada i ett hörn, bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Hyllor

Rum 5

Bokhylla

Budhistorik (18 bud)
6114866
1 300
6114863
6114854
6114843
6114831
950

Slutpris SEK:
1 300
134 EUR, 152 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.