Stolar 4 st

797693

STOLAR, 4 st, 1900-talets första hälft, Karl Johan-stil, stomme av betsad och lackerad björk, fast stoppad sits, senare omklädd med djurmönstrat möbeltyg, sitthöjd ca 45 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage på trästomme, senare klädsel

Möbler, Fåtöljer

Hylla 9

Stolar 4 st

Budhistorik (1 bud)

6114308
2020-08-04 10:02:44
500

2020-08-04 kl 19:58
Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.