Skrivbord

797689

SKRIVBORD Engelsk stil, 1900-talets senare del, läderklädd skiva, höjd ca 77 cm, 123x62 cm

slitage, skador, nyckel medföljer - ej original

Möbler, Övriga möbler

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Skrivbord

Budhistorik (10 bud)
6109324
6114113
6109324
650
6114111
600
6109324
550

Slutpris SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.