Ulf Greder litografi

797685

ULF GREDER (född 1949): Utan för blomsteraffär, signerad Ulf Greder, numrerad 312/360, bildyta ca 54x35cm

Fack 11

Ulf Greder litografi

Budhistorik (4 bud)

6112083
550
6102834
500
6110454
500
6102834

Slutpris SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.