Ulf Greder litografi

797679

ULF GREDER (född 1949): Komposition, färglitografi, signerad Ulf Greder, numrerad 160/360, bladmått ca 49,5x59,5 cm

Fack 24

Ulf Greder litografi

Budhistorik (5 bud)
6112194
450
6112537
450
6112194
6112140
6112090

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.