Cafébord samt underreden

797675

CAFÉBORD / UNDERREDEN, 5 + 10, samtida, svartmålat metall, 5 bord med rund skiva, laminat, höjd ca 74, diameter 70 cm, 10 st underreden, höjd ca 71 cm

Smärre slitage, repor och märken på bordsskivor

Diverse, Möbler, Matbord

Rum 14

Cafébord samt underreden

Budhistorik (13 bud)
6112755
2 400
6110956
6112754
6110956
6110591
1 900

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.