Ljuskrona

797659

LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, 5 ljuspunkter och 5 ljusarmar, somme i mässing, olikformade prismor, höjd ca 77, största vidd 53 cm

Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage

Belysning, Ljuskronor

Rum 15

Ljuskrona

Budhistorik (17 bud)
6112533
3 800
6112491
3 600
6112464
3 400
6111542
3 200
6111269

Slutpris SEK:
3 800
391 EUR, 445 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.