Stolar

797654

STOLAR, 4 st, 1900-talets första hälft, ek, fast stoppad sits och rygg med grön textilklädsel, sitthöjd ca 45 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, skador på klädsel,

Möbler, Stolar

Hylla 9

Stolar

Budhistorik

2020-08-03 kl 15:56
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.