Skrivbord jugend

797648

SKRIVBORD, jugend, tidigt 1900-tal, med 5 lådor i sargen, beslag i patinerad metall, senare bemålning, höjd ca 76 samt 125x65 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor och märken, nyckel saknas

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Skrivbord jugend

Budhistorik (15 bud)
6112602
1 400
6112600
1 300
6112581
6112581
6112578

Slutpris SEK:
1 400
144 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.