Anna GArdell-Ericsson akvarell

797609

ANNA GARDELL-ERICSON (1853-1939): Stilleben med bla hummer, signerad A Gardell, akvarell, ca 41x56 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 55

Budhistorik (14 bud)
6113001
4 800
6113129
4 600
6113001
4 200
6112998
6112995
3 800

Slutpris SEK:
4 800
493 EUR, 562 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.