Ostindia tekoppar

797605

RÖRSTRAND,(10) "Ostindia" 7 st kaffekoppar med 8 fat, 1 gräddkanna, 1 kaffekopp, några vvikande,

Enstaka nagg, slitage

Keramik/Porslin

Monter 13

Ostindia tekoppar

Budhistorik (10 bud)
6108295
750
6109062
700
6108295
650
6109060
600
6108295
550

Slutpris SEK:
750
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.