Sockerskålar

797604

SOCKERSKÅLAR, (2) 1 par, A.G. Dufva, Stockholm, tidigt 1900-tal, nysilver, höjd ca 28 cm

Smärre slitage

Diverse

Monter 12

Sockerskålar

Budhistorik (14 bud)
6102193
6109580
1 900
6102193
1 800
6109579
1 700
6102193
1 600

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.