Silverbestick, modell Chippendale

797589

BESTICK, (25 dlr), silver, GAB, 1990-tal, modell Chippendale, bestående av: 8 bordsgsgafflar (18 cm), 8 bordsknivar (20 cm), 8 efterrättsskedar (15 cm), samt såssked (17cm), total vikt exkl. knivar med stålblad ca 670 g

Smärre slitage och repor, enstaka märken , bestickhållare, askar samt kvitto medföljer

Silver

Budhistorik (6 bud)
6115424
3 600
6115442
3 400
6115424
3 200
6105875
6104977
2 800

Slutpris SEK:
3 600
370 EUR, 422 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.