Fåtöljer Dux modell Djursholm

797586

FÅTÖLJER, 2 st., Dux, "Djursholm" låg modell, 1900-talets mitt, lösa sittplymåer, röd textilklädsel, sitthöjd ca 43 cm

Smärre bruks- och ålersrelaterat slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Fåtöljer Dux modell Djursholm

Budhistorik (9 bud)
6113455
3 600
6113381
3 400
6110145
3 200
6113379
3 200
6110145

Slutpris SEK:
3 600
370 EUR, 422 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.