Spegelbyrå

797546

SPEGELBYRÅ, 1900-tal, blandstil, stomme fanerad med mahogny, byrå med 4 lådor, uppsats med fasettslipad spegel, två lådor samt två ljushållare, beslag i mässing, höjd (inkl. spegel) ca 220, 100x53 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis repor, märken samt fanérskador, 1 nyckel finns att hämta vid utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Spegelbyrå

Budhistorik (5 bud)
6114512
750
6110921
700
6110921
6113793
6110921

Slutpris SEK:
750
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.