Matgrupp 5 dlr

797543

MATGRUPP, 5 dlr, 1950-tal, ek, bestående av: 4 stolar med stoppad sits i skinn, bord med iläggsskiva, bordets höjd ca 73, diameter 115 cm, totallängd med iläggsskiva ca 185 cm

Bruksslitage, repor och märken, stolsitsar senare omklädda i fårskinn

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 10

Matgrupp 5 dlr

Budhistorik (10 bud)
6112870
3 200
6112927
3 200
6112870
6112925
2 800
6112870
2 600

Slutpris SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.