Sideboard teak

797534

SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft, teakfanér, 3 lådor och låsbara dörrar bakomliggande hyllplan, invändigt klädd, höjd 85, 185x41 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, smärre repor och märken, 1 nyckel medföljer, hämtas vid utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 10

Sideboard teak

Budhistorik (5 bud)
6112415
6112414
6112326
1 800
6110754
6101099

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.