Fåtölj och soffa

797526

FÅTÖLJ samt SOFFA, (2) 1960/70-tal, bambu samt stoppade dynor med mönstrad textil klädsel, sitthöjd ca 44, längd 140 cm

Fåtöljen med en ribba borta i sitsen, bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Soffor

Rum 15

Fåtölj och soffa

Budhistorik (2 bud)

6109903
6100658

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.