Bord

797521

BORD, 1960/70-tal, bambu samt glasskiva, höjd ca 55 samt 120x70 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 3

Bord

Budhistorik (7 bud)
6112612
650
6112611
600
6112610
500
6112609
450
6112608

Slutpris SEK:
650
67 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.