Alfred Hedlund oljemålning

797433

ALFRED HEDLUND (1884-1930): Landskap med väderkvarnar, signerad Alf. Hedlund, olja på pannå, ca 55x45 cm

Fack 54

Alfred Hedlund oljemålning

Budhistorik

2020-08-03 kl 21:15
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.