Taburetter 1 par

797430

TABURETTER, 2 st, 1800-talets slut, ek, svarvade ben, sits i sadelgjord, textil klädsel, höjd 44, 48x40

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ojämn stoppning

Möbler, Övriga möbler

Hylla 9

Taburetter 1 par

Budhistorik (2 bud)

6103140
6102814

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.