Soffbord

797422

SOFFBORD, 1980-tal. mässing samt rökfärgad glasskiva, höjd ca 45, 70x74 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 8

Soffbord

Budhistorik (1 bud)

6112521
2020-08-03 14:00:28

2020-08-03 kl 14:36
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.