Carl Luthander oljemålning

797421

CARL LUTHANDER (1879-1967): Landskap med sjö och träd, signerad Luthander, olja på duk, ca 66x72 cm

Slitage

Fack 45

Carl Luthander oljemålning

Budhistorik

2020-08-08 kl 19:26
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.