3 st Mattel dockor

797410

MATTEL DOCKOR, 1960-tal, bestående av 3 dockor (Barbie, Skipper och Ken), längd 25-31cm, diverse kläder, tillbehör, skor, väskor samt två ställ

Kläder ej genomgånget, skador kan förekomma

Diverse

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

3 st Mattel dockor

Budhistorik (9 bud)
6110452
6110345
6110344
950
6110343
900
6110342
850

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:
2 600

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.