Antti Favén blyertsteckningar

797402

ANTTI FAVÉN (1882-1948) (3) porträtt av kvinna, signerade och daterade 1930, blyerts, ca 36x26 cm

Konst, Teckningar

Fack 18

Antti Favén blyertsteckningar

Budhistorik (7 bud)
6113170
650
6109178
600
6113169
600
6109178
550
6104073
500

Slutpris SEK:
650
67 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.